Seria otwieranych form nierdzewnych kwasoodpornych BAKERMANN to blachy do pieczenia z otwieranymi bokami. Formy wykonane są w wersji cukierniczej prostokątnej bez skosów (wymiar góry i dołu jest taki sam).

Innowacyjność tych form polega na wyposażeniu ich w zdejmowane, krótsze boki, będące jednocześnie uchwytami. Po założeniu boków zabezpiecza się specjalnymi spinkami.

Dzięki zabezpieczeniu boków spinkami formy staje się zwarte i bardzo poręczne, nawet w przypadku bardzo ciężkich ciast i chlebów.

Idealnie nadają się do wypieku wszelkiego rodzaju ciast, chlebów, pizzy, bułek, drożdżówek.

Dzięki otwieranym bokom ciasto po upieczeniu można zsunąć na deskę do studzenia zwalniając formę do następnych wypieków lub pokroić ciasto w formie nożem (w naszych formach można kroić nożem) po czym podebrać porcję wygodnie szpatułką z poziomu dna blachy.

Wysokość formy to aż 7 cm, co sprawia, że staje się formą uniwersalną do wielu rodzaju wypieków. Sprawdzi się zarówno w pieczeniu niskich spodów, bez obawy o połamanie ich, tak jak podczas “fikołkowania”, jak i wysokich ciast np. drożdżowych i dużych chlebów.

Formy nierdzewne kwasoodporne otwierane o wysokości 7 cm

« wróć do albumu

Forma otwierana 38x25x7

OPISKOD FORMYDŁ. ZEW. / WEW.SZER. ZEW. / WEW.WYS. ZEW. / WEW.
FORMA OTWIERANA 40X25X7FNKO 40X25X740/3725/257/7KUP TERAZ
FORMA OTWIERANA 38x25x7FNKO 38x25x738/3525/257/7KUP TERAZ