BAKERMANN W KILKU SŁOWACH

Witamy Państwa na oficjalnej stronie marki BAKERMANN.
Znajdą tu Państwo aktualne informacje o wszystkich naszych produktach i pojawiających się nowościach.

BAKERMANN to zarówno klasyczne, jak i całkowicie nowe – innowacyjne wyroby dla piekarnictwa i cukiernictwa, które powstają z połączenia potrzeb użytkowników oraz naszego wieloletniego doświadczenia w tworzeniu trwałych i niezawodnych produktów.
To dzięki potrzebom naszych klientów powstały tak innowacyjne produkty jak: pierwszy na świecie system regulacji długości wypiekowej form szczelnych „BAKERMANN jedna forma wiele rozmiarów”, formy obustronnie otwierane czy nierdzewne tortownice, które pokochali użytkownicy domowi i zawodowi cukiernicy.

Produkty marki BAKERMANN stworzone zostały dla użytkowników domowych. Jednakże korzysta z nich coraz więcej profesjonalistów, gdyż jako nieliczne produkty na rynku wytrzymują przez wiele lat rygorystyczne warunki pracy ciągłej panujące w zakładach przemysłowych przy zachowaniu najwyższej jakości i powtarzalności wypieku.

Linia produktów BAKERMANN powstała w trosce o zdrowie użytkowników i najlepszą jakość wypieków.

Bezpieczeństwo produktów BAKERMANN potwierdzone jest atestem Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny wydanym przez Zakład Bezpieczeństwa Żywności.


Produkty BAKERMANN to wyroby stworzone z myślą o długoletnim użytkowaniu. Do ich produkcji używamy specjalnej stali nierdzewnej kwasoodpornej przeznaczonej do bezpośredniego kontaktu z produktami kwaśnymi, słonymi i zasadowymi. Materiał ten gwarantuje bezpieczny, zdrowy wypiek oraz bezproblemowe użytkowanie produktów z niego wykonanych przez wiele lat.

Charakter naszego procesu produkcyjnego gwarantuje, iż każdy produkt, od wykonania po zapakowanie, nadzorowany jest i kontrolowany ręcznie.

Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości oraz nieustannej kontroli jakości dajemy Państwu
10-letnią gwarancję na nasze produkty.

Przy pakowaniu i wysyłce naszych produktów używamy materiałów przyjaznych środowisku, nadających się do recyklingu. Równocześnie staramy się maksymalnie zmniejszyć ilość zużytej folii czy plastiku.